Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konektor Remax RA-OTG1, USB-C në USB, e hirtë

Kodi i produktit:
234395
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
8588006409697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AA-1212
Lansuar:
11. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Remax RA-OTG1 është një konektor që ju mundëson të lidhni një pajisje të USB-C me pajisjet që kanë një hyrje USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
8588006409697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AA-1212
Lansuar:
11. 4. 2018
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
USB-A (femër)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Remax

Bashkangjitja Konektor Remax RA-OTG1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE