Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës Delock USB OTG 11 cm

Kodi i produktit:
133764
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
4043619831043
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,11

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky përshtatës përmban mikro USB të tipit B (M) në formë drejtëkëndore, e cila mundëson bartjen e të dhënave përmes portit USB 2.0 A (F) në mikro USB-në B (M). Kablloja OTG (On The Go) ka gjatësi prej 11 cm dhe konektor me formë drejtëkëndore. Përshtatësi mund ta konektojë një hard disk ose flash drive me një port USB për celularë, telefonë të mençur ose tabletë.

Vlerësimet

Gjithçka në rregull
Gjithçka në rregull
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
4043619831043
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,11
Kodi i prodhuesit:
83104
Lansuar:
21 Gusht 2013
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB-B (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Përshtatës Delock USB OTG 11 cm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE