Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës Lightning në Micro USB për Apple

Kodi i produktit:
114953
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
885909627479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD820ZM/A
Lansuar:
26 Shtator 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple është një kompani që prodhon kompjuterë dhe telefona celularë me cilësi të lartë. Përveç këtyre produkteve Apple ofron edhe aksesorë për pajisjet e saj. Këtë herë sjellë këtë përshtatës special për lidhjen e pajisjeve Apple me pajisje tjera. Ky përshtatës në njërën anë ka një lidhës Lighting ndërsa në anën tjetër lidhës Micro USB. I projektuar për pajisje si: iPhone 5 / 5C / 5S / 6 / 6Plus iPad 4 Gen, Mini, Mini 2, 3 Mini, Mini Retina, Air, Air 2 iPod touch gjeneratës 5-të iPod nano gjeneratës 7-të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
885909627479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD820ZM/A
Lansuar:
26 Shtator 2012
Lidhësit:
Lightning, micro USB
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB B (femër)
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Përshtatës Lightning në Micro USB për Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE