Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës Nillkin microUSB në USB-C

Kodi i produktit:
205965
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6902048121171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31328
Lansuar:
25 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky përshtatës ju lejon ju që ta konvertoni kabllon e llojit microUSB në një tip USB-C. Përshtatësi është shumë i vogël, i lehtë, si dhe është shumë efikas e i qëndrueshëm. Trupi i këtij përshtatësi është i ndërtuar nga alumini prandaj karakterizohet me qëndrueshmëri të lartë. Dimensionet e tij janë 15.7 x 11 x 5.9 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6902048121171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31328
Lansuar:
25 Janar 2017
Lidhësit:
Micro USB, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB (femër)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Nillkin

Bashkangjitja Përshtatës Nillkin microUSB në USB-C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE