Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës PremiumCord A/F me B mini-M

Kodi i produktit:
114694
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë
EAN:
8592220005368
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220008765

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord ka një game shumë të gjerë të kabllove dhe aksesorëve tjerë për pajisje të ndryshme. Këtu përfshihet edhe një kabllo e kualitetit të lartë e cila është një kabllo reduktuese USB. Ky përshtatës në njërën pjesë është i pajisur me një lidhës USB të tipi A/F kurse pjesa tjerët është tipi B mini-M me 5 gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë
EAN:
8592220005368
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220008765
Lansuar:
19 Shtator 2012
Lidhësit:
Mini USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord A/F me B mini-M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE