Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Reduktues PremiumCord USB A - miniUSB Type-B

Kodi i produktit:
249475
Dizajnuar për:
Fotoaparat, MP3/MP4, laptop, PC
EAN:
8592220006488
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kur-10

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord është një prodhues i kabllove dhe lidhësve me cilësi të lartë, besueshmëri dhe jetë të gjatë. Reduktimi i besueshëm do ta bëjë kabllon e zgjerimit një kabllo USB që lidh lehtë PC tuaj me një MP3 ose aparat fotografik digjital. Pajisja është e pajisur me lidhëset A (M) dhe MINI B 5pin (F).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, MP3/MP4, laptop, PC
EAN:
8592220006488
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kur-10
Lansuar:
29. 11. 2018
Lidhësit:
Mini USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini USB (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Reduktues PremiumCord USB A - miniUSB Type-B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE