Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo zgjatëse Philips 2.0, USB-A MF, shkalla e transferimit deri në 480Mbps, 1.8 m

Kodi i produktit:
270874
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8712581494094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8712581494094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.8
Kodi:
Phil-SWU2212/10
Lansuar më:
25. 9. 2019
Lidhësit:
USB 2.0
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB A (femër)
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Bashkangjitja Kabllo zgjatëse Philips 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE