Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AQ Premium 3,5 mm jack Cinch, 0,75 m, e zezë

Kodi i produktit:
246991
Dizajnuar për:
Audio
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.75
Lidhës të praruar në flori:

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kabllo reduktuese AQ e dizejnuar për audio që bën lidhje me anë të lidhësit 3.5 mm jack, CINCH. Mbrojtja me cilësi të lartë pengon ndërhyrjen e sinjalit dhe ka një kalim fleksibël midis lidhësit dhe kabllos për të parandaluar bllokimin e telit. Kabllo vjen me gjatësi 0.75m me ngjyrë të zezë, dhe me lidhje të praruar në flori.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Audio
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
0.75
Lidhës të praruar në flori:
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo AQ Premium 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE