Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Masterlan, UTP, Cat5e, 2m, e kaftë

Kodi i produktit:
258721
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia m:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo e rrjetit të kategorisë 5e është e përshtatshme për transmetimin e të dhënave të brezit me gjerësi 100 MHz. Kjo kabllo UTP vjen me një dizajn të drejtpërdrejtë dhe është e përshtatshme për lidhjen me një router ose HUB. Është ndërprerë nga një palë lidhje RJ-45, vjen me ngjyrë të kaftë dhe me gjatësi 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia m:
2
Kodi:
PCU5E-2BN-MS
Lansuar:
3. 4. 2019
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hnedá
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Masterlan

Bashkangjitja Kabllo Masterlan edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE