Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Masterlan COMFORT, UTP me mbështetje PoE, Cat5e, 0,5m, e hirtë

Kodi i produktit:
256820
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [m]:
0.5
Kategoria:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Masterlan është pjesë e linjës së prodhimit Masterlan 5E, e cila vjen në një version UTP 0.5 metër. Është e përshtatshme për transmetimet e të dhënave me gjerësi brezi 100 MHz dhe e përshtatshme, për shembull, për lidhjen e kompjuterave dhe pajisjeve të tjera multimediale brenda një rrjeti në shtëpi ose biznes. Produkti, i cili plotësisht mbështetet mbi fuqinë mbi Ethernet, është testuar me kujdes, dhe karakterizohet me cilësi të lartë dhe me një gjatësi prej 0.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [m]:
0.5
Kategoria:
5
Kodi:
PCU5E-05-MSC
Lansuar:
12. 3. 2019
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Masterlan

Bashkangjitja Kabllo Masterlan COMFORT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE