Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 0,5m, e kaftë

Kodi i produktit:
258702
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia m:
0.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo e rrjetit të kategorisë 5e është e përshtatshme për transmetimin e të dhënave me gjerësi brezi 100 MHz. Kjo kabllo UTP është një dizajn i drejtpërdrejtë dhe është e përshtatshëm për lidhjen me një router ose HUB, dhe është ndërprerë nga një palë lidhje RJ-45. Gjatësia e kabllos është 0.5 m,dhe vjen me ngjyrë të kaftë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia m:
0.5
Kodi:
PCU5E-05BN-MS
Lansuar:
4. 4. 2019
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hnedá
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Masterlan

Bashkangjitja Kabllo Masterlan UTP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE