Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Masterlan UTP, Cat5e, 1m, vjollcë

Kodi i produktit:
258712
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
PCU5E-1PE-MS
Lansuar:
3. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Megjithëse transmetimet e të dhënave me valë janë rritur gjithnjë e më shumë kohët e fundit, përdorimi i kabllove konvencionale, shpesh edhe ato më të avancuara analoge, është akoma më e dobishme për disa porte. Prodhuesi Masterlan prandaj do të sjellë kabllon tuaj të rrjetit. Kabllo e rrjetit të kategorisë 5e është gjithashtu i përshtatshëm për transmetimin e të dhënave me gjerësi brezi 100 MHz. Kjo kabllo UTP ka dizajn të drejtpërdrejtë dhe kështu është i përshtatshëm për lidhjen e një kompjuteri me një router ose HUB. Është ndërprerë nga një palë konektor RJ-45. Gjatësia e kabllos është 1 m, ngjyra e purpurt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
PCU5E-1PE-MS
Lansuar:
3. 4. 2019
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Masterlan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE