Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AUDIOQUEST LAN CAT 7,1.5 m

Kodi i produktit:
136471
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
092592076662
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo ju mundëson lidhje të shpejtë dhe të besueshme. Mundëson lidhje në distanca deri në 100 m me shpejtësi prej 10Gb / s, gjë e cila është 10 herë më precize se sa gjenerata e gjashtë e kabllove. Gjatësia e kësaj kablloje është 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
092592076662
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kategoria:
7
Kodi i prodhuesit:
92592076662
Lansuar:
19 Shtator 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë, zi
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Audioquest

Bashkangjitja Kabllo AUDIOQUEST LAN CAT 7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE