Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, 3 m

Kodi i produktit:
195989
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032318132
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse Digitus Ecoline Patch iu ofron kualitetin më të mirë për lidhjen e rrjetit tuaj. Kablloja është shumë fleksibile dhe ka fitil SProtective, i cili parandalon bllokimin e saj. Kjo kabllo ka dy lidhës RJ45, kurse ngjyra e kaltër tregon destinacionin për Cat 5e. Ngjyra e vetë kabllos është e bardhë dhe ajo ka gjatësi prej 3 m. Kablloja i përket grupit UTP, si dhe rekomandohet për përdorim në temperaturë prej -20° C deri + 60° C.

Vlerësimet

SHUM E MIRE
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032318132
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-1512-030/WH
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Digitus

Bashkangjitja Kabllo Digitus Ecoline Patch Cable edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE