Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, 5m

Kodi i produktit:
195993
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032199120
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo Digitus Ecoline është një seri e re e kabllove e cila ju ofron kualitet dhe cilësi të rrjetit. Kabllo është fleksibile dhe ka mbrojtëse të siguresave duke parandaluar dëmtimin e kabllos. Kjo kabllo ka dy porte RJ45 dhe me ngjyrë të kaltër, e cila tregon se është e destinuar për Cat 5e. Ngjyra e kabllos është e zezë dhe gjatësia e tij është 5 m. Kabllo i përket grupit UTP. Dizajni i kabllos është një 4x 2 AËG 26/7, me konfigurim 01:01.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032199120
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-1512-050/G
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Digitus

Bashkangjitja Kabllo Digitus Ecoline Patch Cable edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE