Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m

Kodi i produktit:
222536
Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
4016032308829
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi cilësinë maksimale të lidhjes për rrjetin tuaj optik? Atëherë kabllo DIGITUS Fiber Optic Patch Cord Duplex mund t'ju japë performancë maksimale. Kabllo ka diametër 3mm dhe gjatësi 5m. Ka dizajn LSOH, LC / LC, Multimode, diametri i fibrës 50/125 µ, OM4, Duplex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
4016032308829
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-2533-05-4
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Optik
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
Optik
Prodhuesi:
Digitus

Bashkangjitja Kabllo Digitus Fiber Optic Patch Cord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE