Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m

Kodi i produktit:
246870
Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
4016032248903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
DK-2533-10/3

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Digitus Fiber është kabllo optike e përshtatshme për lidhje në telekomunikacion, server rack, teknologji me senzor apo aplikime të tjera industriale. Kablloja vjen me gjatësi prej 10 metrash, i përket kategorisë OM3 dhe mban 2x konektor LC me 50 / 125µ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
4016032248903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
DK-2533-10/3
Lansuar:
15. 10. 2018
Lidhësit:
Optik
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Optik
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
Optik

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE