Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m

Kodi i produktit:
246871
Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
4016032257356
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15
Kodi i prodhuesit:
DK-2533-15/3

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo optike për aplikime të kërkueshme, LC në LC lidhës multimodal 50/125 µ; kategoria OM3, dupleks. Gjatësia: 15 m

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
4016032257356
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15
Kodi i prodhuesit:
DK-2533-15/3
Lansuar:
15. 10. 2018
Lidhësit:
Optik
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Optik
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
Optik
Prodhuesi:
Digitus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE