Kabllo e drejtë UTP (PC-HUB) - 1 m

Kodi i produktit:
21742
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220001148
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja e kategorisë 5e është e dizajnuar për rrjete Ethernet me shpejtësi deri në 10 / 100Mbps. Kablloja UTP është e përshtatshme për ekzekutimin e drejtpërdrejte të lidhjes shpërndarëse në kompjuter dhe përfundon me një çift lidhëzash RJ-45. Nëse nuk doni të shqetësoheni duke bërë kabllot tuaja, kjo zgjidhje është tashme një zgjidhje ideale. Gjatësia e kabllos është 1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220001148
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kategoria:
5
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo e drejtë UTP (PC-HUB) - 1 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE