Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo e drejtë UTP (PC-HUB) - 2 m, e gjelbër

Kodi i produktit:
74581
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005740
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja e kategorisë 6 është e dizajnuar veçanërisht për rrjete të rangut të GB dhe mund të ëarrijë frekuencë deri në dy herë më të lartë se sa kategoria 5 / 5e me të cilën është plotësisht e përshtatshme. Kablloja PremiumCord përfundon me një palë konektorë RJ-45 me katër çifte telash. Përçuesit janë 100% bakër (AWG26 / 7). Gjatësia e kabllos është 2 m, kurse ngjyra e verdhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005740
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
8592220005740
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo e drejtë UTP (PC-HUB) - 2 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE