Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo e drejtë UTP (PC-HUB) - 2 m, e gjelbër

Kodi i produktit:
74581
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005740
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja e kategorisë 6 është e dizajnuar veçanërisht për rrjete të rangut të GB dhe mund të ëarrijë frekuencë deri në dy herë më të lartë se sa kategoria 5 / 5e me të cilën është plotësisht e përshtatshme. Kablloja PremiumCord përfundon me një palë konektorë RJ-45 me katër çifte telash. Përçuesit janë 100% bakër (AWG26 / 7). Gjatësia e kabllos është 2 m, kurse ngjyra e verdhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005740
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
8592220005740
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo e drejtë UTP (PC-HUB) - 2 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE