Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo e zezë UTP (PC-HUB), 0.25 metra

Kodi i produktit:
200181
Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
EAN:
8592220012694
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo rrjeti e kategorisë 6 e cila është e projektuar posaçërisht për rrjetet Gigabit dhe mund të arrijë frekuencë dy herë më të lartë se kategoria 5 / 5e. Kablloja është e përbërë nga të dyja anët me RJ-45. Përçuesit janë 100% prej bakri (AWG26/7).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
EAN:
8592220012694
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
Sp6utp002C
Lansuar:
6 Tetor 2016
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo e zezë UTP (PC-HUB) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE