Kabllo ngjyrë gri UTP PC-HUB, 10 m

Kodi i produktit:
74554
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220002343
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo rrjeti e kategorisë 6, e cila është e projektuar posaçërisht për rrjetet Gigabit dhe mund të arrijë frekuencë dy herë më të lartë se kategoria 5 / 5e. Kablloja është e përbërë nga të dyja anët me RJ-45. Përçuesit janë 100% prej bakri (AWG26/7).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220002343
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
8592220002343
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo ngjyrë gri UTP PC-HUB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE