Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo patch Digitus Ecoline UTP, CAT 5e, AWG 26/7, e bardhë, 1 m

Kodi i produktit:
195976
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032317852
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 është një seri e re e kabllove patch me fishë të ri-dizajnuar, që iu ofron lidhjen me cilësinë më të lartë në rrjet. Mbështjellja e kabllos është elastike duke parandaluar shtrëngimin dhe çarjen e tij. Gjithashtu, është e pajisur me një mbrojtje të re të cilësisë së lartë kundër thyerjes. Kjo kabllo ka dy konektorë RJ45 me dizajn të ri dhe me skaje të rrafshëta. Ngjyra e kaltër tregon destinacionin për CAT 5e. Ngjyra e vetë kabllos është e bardhë dhe gjatësia e saj është 1 m. Kablloja i përket grupit UTP dhe është e rekomanduar për tu përdorur në temperaturë -20 ° C deri + 60 ° C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032317852
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-1512-010/WH
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Digitus

Bashkangjitja Kabllo patch Digitus Ecoline UTP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE