Kabllo për rrjet UTP - 0.5 m, e kaltër

Kodi i produktit:
74558
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005610
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UTP Kat.6 është kabllo rrjeti e cila është e dizajnuar për rrjetet Ethernet. Kjo kabllo përmban dy konektorë RJ-45 të cilët e realizojnë lidhjen në internet. Ka një cilësi të lartë dhe garanton cikël afatgjatë pune. Është e gjatë 0.5 metra dhe ka ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005610
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
8592220005610
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo për rrjet UTP - 0.5 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE