Kabllo për rrjet UTP - 20 m, e hirtë

Kodi i produktit:
74556
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220002367
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UTP Kat.6e është kabllo rrjeti e cila është e dizajnuar për rrjetet Ethernet. Kjo kabllë përmban dy konektorë RJ-45 të cilët e realizojnë lidhjen në internet. Ka një cilësi të lartë dhe garanton cikël afatgjatë pune. Është e gjatë 20 metra dhe ka ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220002367
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
20
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
8592220002367
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo për rrjet UTP - 20 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE