Kabllo për rrjet UTP Kat. 5e

Kodi i produktit:
21745
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220001315
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UTP Kat.5e është kabllo rrjeti e cila është e dizajnuar për rrjetet Ethernet që operojnë me shpejtësi prej 10/100 Mbps. Kjo kabllë përmban dy konektorë RJ-45 të cilët e realizojnë lidhjen në internet. Ka një cilësi të lartë dhe garanton cikël afatgjatë pune. Është e gjatë 10 metra dhe ka ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220001315
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kategoria:
5
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo për rrjet UTP Kat. 5e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE