Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për rrjet UTP Kat. 5e,

Kodi i produktit:
30425
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220001322
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UTP Kat.5e është kabllo rrjeti e dizajnuar për të funksionuar me rrjete Ethernet që operojnë me shpejtësi prej 10/100 Mbps. Kjo kabllo shërben për lidhje direkte me kompjuter dhe përmban dy konektorë RJ-45 të cilët e realizojnë lidhjen në internet. Kjo kabllo është e gjatë 15 metra ndërsa ky ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220001322
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15
Kategoria:
5
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo për rrjet UTP Kat. 5e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE