Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për rrjet OEM , UTP,(PC-HUB) , 2m

Kodi i produktit:
22068
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220001193
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja e rrjetit e kategorisë 5e është e planifikuar për rrjetet Ethernet që zhvillojnë 10 / 100Mbps. Kablloja UTP është e përshtatshme për ekzekutim të drejtpërdrejtë të lidhjes me një kompjuter dhe është e kompletuar me një çift konektorësh RJ-45. Gjatësia e kabllos është 2 metra.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220001193
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kategoria:
5
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo për rrjet OEM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE