Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Premiumcord Patch CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 0,25m e bardhë

Kodi i produktit:
249426
Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
8592220016227
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo është e përshtatshme për lidhje direkte të rrjetit Gigabit me konektorët RJ45-RJ45 dhe AWG 26/7. Ka ngjyrë të bardhë dhe gjatësi 0,25 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
8592220016227
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25
Kategoria:
6
Kodi:
Sp6asftp002W
Lansuar:
28. 11. 2018
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE