Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese Solarix RJ45 CAT5E STP 8p8c, me mbrojtëse për KRJS45 / 5SLD

Kodi i produktit:
233785
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
11578804
Lansuar:
7. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lidhësit RJ45 Solarix janë komponentë të besueshëm që janë të dizajnuara në mënyrë të strukturuar për të siguruar një lidhje të palëkundshme midis kontakteve të lidhësit dhe telit të bakrit të kabllos së të dhënave. Lidhësit janë në dispozicion për lloje të ndryshme të kabllove dhe telave. RJ45 CAT5E dhe CAT6 janë 50 µ ari, janë të disponueshme në versione të mbrojtura dhe të pambrojtura. Në rastin e lidhësve RJ12 dhe RJ11, mbulimi i arit është 15 µm dhe këto lidhje kryesisht janë të destinuara për telekomunikacion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
11578804
Lansuar:
7. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE