Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Solarix Patch, 1m

Kodi i produktit:
86250
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kategoria:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllot Solarix Patch i plotësojnë kërkesat e standardeve ndërkombëtare për Cat5e. Ajo karakterizohet me performanca të shkëlqyera të transmetimit, besueshmërisë dhe jetëgjatësisë. Kjo kabllo ka një dizajn të veçantë të hollë, i cili siguron se kabllo patch mund të përdoret në çdo patch panel ose pajisje aktive, madje edhe në pajisje me porte RJ45 me densitet të lartë. Për prodhimin e kësaj kablloje, në të dyja lidhëset është përdorur ari 50 µ. Gjatësia e saj është 1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
C5E-111GY-1MB
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Solarix

Bashkangjitja Kabllo Solarix Patch edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE