Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Solarix Patch (Cat5) UTP - 7m, e hirtë

Kodi i produktit:
86254
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
7
Kategoria:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solarix Patch flat (Cat5) UTP është një kabllo e cila plotëson nevojat e standardeve CAT5E. Është një kabllo e cila posedon karakteristika të shkëlqyera të transmetimit të të dhënave si dhe është një kabllo tejet e qëndrueshme. Është e dizajnuar në atë mënyrë që të zërë sa më pak hapësirë. Gjatësia e kësaj kablloje është 7 m dhe ngjyra me të cilën vjen është e hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
7
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
C5E-111GY-7MB
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Solarix

Bashkangjitja Kabllo Solarix Patch (Cat5) UTP - 7m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE