Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo UTP Digitus Ecoline Patch Cable, e kaltër, 3m

Kodi i produktit:
195985
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032198833
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo lidhëse Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 është seria e re e kabllove me UTP me kokë të ridizajnaur. Këto kabllo sigurojnë lidhjen me kualitetin më të lartë në rrjetin tuaj. Mbështjellësi i kabllos është fleksibil, i qëndrueshëm dhe ka një siguresë mbrojtëse për të mbrojtur konektorin që të mos thehet. Kjo kabllo ka dy konektor RJ45 me një dizajn të ri dhe të sheshtë. Ngjyra e kaltër tregon destinacionin për CAT 5e. Kjo kabllo vjen në ngjyrë të kaltër dhe gjatësi 3 metra. Kjo kabllo i përket grupit UTP, dizajn 4 x 2 AWG 26/7, konfigurim 1:01 dhe standard SO / IEC 11801 & TIA / EIA 568-B. Është e rekomandueshme të përdoret në këto temperatura: -20°C deri në + 60°C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032198833
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-1512-030/B
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Digitus

Bashkangjitja Kabllo UTP Digitus Ecoline Patch Cable edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE