Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo UTP e drejtë, KAT6, PC-HUB 10m, e kaltër

Kodi i produktit:
74564
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005955
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kabllo rrjeti e Kategorisë 6 është e dizajnuar veçanërisht për rrjetet me gigabit dhe mund të arrij deri dy herë frekuencë më të lartë se kablloja e Kategorisë 5 / 5e, më të cilat përshtatet plotësisht. Kablloja përfundon me një palë konektorësh RJ-45 me katër palë tela. Përçuesit janë 100% bakër (AWG26 / 7). Gjatësia e kabllos është 10 m ndërsa ngjyra e saj është e kaltër.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005955
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
8592220005955
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo UTP e drejtë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE