Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo UTP, Kat. 6, 3 m, i verdhë

Kodi i produktit:
74582
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005788
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo e kategorisë 6 është dizajnuar posaçërisht për rrjete gigabit dhe mund të arrijë frekuencë dy herë më të lartë sesa kategoria 5 / 5e me të cilën është plotësisht e përputhshme. Kablloja PremiumCord përfundon me një palë lidhës të llojit RJ-45 me katër palë tela. Përçuesit janë 100% bakër (AWG26 / 7) si dhe kablloja ka certifikatë UL.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220005788
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kategoria:
6
Kodi i prodhuesit:
8592220005788
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo UTP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE