Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse e kabllos Solarix për RJ45, e hirtë

Kodi i produktit:
233784
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
11238908
Lansuar:
7. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar për konektorët Solarix RJ45, të kategorisë 6A me etiketën KRJS45 / 6ASLD dhe ka ngjyrë gri. Ofron qëndrueshmëri të lartë dhe mbron konektorin nga dëmtimet e mundshme. Kjo mbrojtje është e përshtatshme për kabllo me trashësi maksimale deri në 8.0 mm (kategoria 6A dhe 7).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
11238908
Lansuar:
7. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE