Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord Propojka RJ45 8/8 1:1 STP

Kodi i produktit:
219015
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220004552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Srjp-02
Lidhësit:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në ditët e sotme, ka një bum të paprecedentë në teknologjinë wireless dhe WiFi është një provë e qartë për këtë. Megjithatë, instalimet elektrike "Wired" klasike nuk do të zëvendësohen plotësisht për një kohë të gjatë, kryesisht për shkak të besueshmërisë më të lartë të transmetimit të të dhënave sesa transmetimit pa tel. Megjithatë, lidhja kabllore sjell shumë probleme dhe një nga më të zakonshmet është nevoja për të lëvizur një nga pajisjet e lidhura. Poashtu, lidhësi RJ45 me lidhësin PremiumCord me kllapë 8pin CAT5 lejon lidhjen 1: 1, dhe avantazhi i tyre është, se është i mbrojtur nga të gjitha format metalike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220004552
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Srjp-02
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (femër)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord Propojka RJ45 8/8 1:1 STP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE