Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PremiumCord RJ45 CAT6 8/8 STP lidhës/ konektor, i përshtatshëm për panelin patch në vend të keystone

Kodi i produktit:
219016
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220011307
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Srjp-05
Lidhësit:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Teknologjia wireless po lulëzon me një normë të paparë, dhe WiFi është dëshmi e qartë e kësaj. Sidoqoftë, instalime elektrike konektuale "wired" nuk do të zëvendësohen plotësisht për një kohë të gjatë, kryesisht për shkak të besueshmërisë më të lartë të transmetimit të të dhënave sesa në rastin e transmetimit wireless. Sidoqoftë, lidhja kabllo sjell shumë probleme dhe një nga më të zakonshmet është nevoja për zhvendosjen e një prej pajisjeve të ndërlidhura. Një prej produkteve i cili është një aksesor i dobishëm për shpërndarjen e rrjeteve kabllore është kutia kabllore Cat 5e nga Premium Cord. Përcjellësit janë të ndarë në breza të ngushtë LSA duke përdorur 110 ose KRONE LSA . Dimensionet e pakos jane 66 x 35 x 23 mm. Gjithashtu të përfshira në dërgesë janë: një këllëf mbrojtës, afishe dy anësore për lidhje të pakos, dy vida vetë-përgjimi për shpërndarje si dhe dy pjesë të rripave me litar për tërheqjen e kabllos.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
8592220011307
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Srjp-05
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (femër)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja PremiumCord RJ45 CAT6 8/8 STP lidhës/ konektor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE