Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Solarix Patch CAT6 UTP PVC 2m

Kodi i produktit:
235975
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
Bez záruky (u CZC.cz)
Gjatësia m:
2
Kodi:
28650209
Lansuar:
10. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo ndërlidhëse me cilësi të lartë, e karakterizuar nga karakteristika të shkëlqyera transmetimi, besueshmëri dhe jetë të gjatë. Kablloja është bërë me mbrojtje, e cila siguron një bashkim të fortë të lidhësit me mbrojtjen dhe gjithashtu zvogëlon vlerat e kryqëzimit midis çifteve individuale në lidhës. Kjo mbrojtje ka një dizajn të veçantë të hollë që siguron që ky kabllo patch mund të përdoret në çdo panel patch ose element aktiv, madje edhe në pajisjet me densitet të lartë porti. Të gjitha kabllot patch të kategorisë 6 të Solarix janë testuar plotësisht dhe plotësojnë kërkesat e standardeve ndërkombëtare të industrisë, duke përfshirë të gjitha shtesat më të fundit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
Bez záruky (u CZC.cz)
Gjatësia m:
2
Kodi:
28650209
Lansuar:
10. 5. 2018
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
Solarix

Bashkangjitja Kabllo Solarix Patch CAT6 UTP PVC 2m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE