Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse e konektorit Solarix RJ45 S45SP-GY, e hirtë

Kodi i produktit:
233391
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
11007607
Lansuar:
26. 3. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja është e qëndrueshme dhe e cilësisë së lartë e cila e mbron konektorin nga dëmtimet e mundshme. Ajo është e përshtatshme për trashësi të ndryshme të kabllos, prej 5.0 deri në 6.0 mm. Produkti vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
11007607
Lansuar:
26. 3. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE