Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbulues kablloje RJ45

Kodi i produktit:
27234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
OEM

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompletojeni pamjen e kabllove lidhëse përmes mbuluesit të kabllove RJ45. Kur kabllot lidhen, zakonisht nuk kanë mbrojtës adekuat. Këto kabllo duhet të pajisen me mbulues RJ45 në mënyrë që të mbrohen nga dëmtimet fizike, pluhuri, çarjet dhe papastërtitë tjera. Janë të lehta për tu vendosur dhe për tu larguar. Janë të disponueshme në ngjyrë hiri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
OEM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE