Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo ClickTronic HQ OFC, Jack 3,5mm - 2x RCA RCA, M/M, 2m

Kodi i produktit:
248972
EAN:
4040849704673
Kodi:
CLICK70467
Lansuar:
10. 11. 2018
Prodhuesi:
ClickTronic

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 2.93   (15%)
16.57 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kabllo ClickTronic HQ është dizejnuar për altoparlantë dhe posedon dy shtresa të mbrojtjes duke ofruar transmetim audio me cilësi të lartë. Kjo kabllo posedon lidhësit StereoJack 3.5mm dhe 2 x RCA RCA. Kabllo vjen me gjatësi 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4040849704673
Kodi:
CLICK70467
Lansuar:
10. 11. 2018
Prodhuesi:
ClickTronic
Vendi i origjinës:
Germany

Bashkangjitja Kabllo ClickTronic HQ OFC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE