Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo ClickTronic HQ OFC, HDMI High Speed, [email protected], 2m

Kodi i produktit:
248962
Dizajnuar për:
TV
EAN:
4040849703034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
CLICK70303

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo ClickTronic me dy shpejtësi të mbrojtur me shpejtësi të lartë me përçues bakri të pastër dhe lidhje të arta të veshura me ar, me gjatësi prej 2 m. Mbështet cilësi të lartë, imazhe të qarta deri në 4K në 50/60 Hz, dhe ka përvojë 3D të hapësirës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
4040849703034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
CLICK70303
Lansuar:
10. 11. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
ClickTronic

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE