Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord DisplayPort me HDMI, 5m

Kodi i produktit:
107591
Dizajnuar për:
Laptop, PC, TV
EAN:
8592220011284
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse PremiumCord për lidhjen e DisplayPort me HDMI, është e përshtatshme për lidhjen e kompjuterëve me DispayPort dhe një televizor LCD ose Plazma që ka port HDMI. Ju mund të shijoni videot që keni në kompjuter në një ekran më të madh ose të lidhni ato me ndonjë televizor. Gjatësia e kësaj kablloje është 5m. Kjo gjatësi lehtëson lidhjen pajisjeve por në të njëjtën kohë mundëson edhe ruajtjen e estetikës. Kjo kabllo mbështet rezolucionet prej VGA, SVGA, XGA, SXGA, deri në UXGA. HDTV është 480i, 576i, 480p, 576p, 1080i deri në 1080p. Kablloja është M/M, pra në secilën anë ka një lidhës M, Ka versionin 1.3 me shpejtësi të transferimit deri në 2,25Gb/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, TV
EAN:
8592220011284
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
Kportadk01-05
Lansuar:
25 Prill 2012
Lidhësit:
DisplayPort, HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
FullHD, Fuse
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
DisplayPort 1.1, HDMI 1.3

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord DisplayPort me HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE