Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo MAX MHC4200B, HDMI, 2m, e zezë

Kodi i produktit:
237176
Dizajnuar për:
Laptop, PC, TV
EAN:
212132132113122
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania MAX ju sjell produkte për përdorim të përditshëm me kualitetit të lartë dhe çmim të volitshëm për t'ju lehtësuar jetën tuaj. Në këtë rast ajo sjell kabllon MHC4200B me konektor HDMI 2.0b që përcjell video dhe audio me ARC, mbrojtje për HDCP dhe transmetim të shpejtë të Ethernet-it. Kablloja mbështet rezolucionin 4K me 60Hz që transmeton deri në 18Gbps, ka konektorët të mbuluar me ari dhe vjen me gjatësi 2 metra dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, TV
EAN:
212132132113122
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
1112230
Lansuar:
26. 5. 2018
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
MAX
Verzioni:
HDMI 2.0b

Bashkangjitja Kabllo MAX MHC4200B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE