Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo për audio/video PremiumCord BNC, 5m

Kodi i produktit:
81295
Dizajnuar për:
TV
EAN:
4040849500749
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për ta lidhur audion/videon padyshim se ia vlen të shpenzoni para në kabllo kualitative, dhe kabllo të tilla i sjellë brendi PremiumCord. Kablloja lidhëse për pajisje audio/video është e përbërë nga kualitet i lartë RG59 dhe dy fundet janë BNC. Kablloja ka rezistenë prej 75 Ohm. Kablloja është e zezë dhe ka një gjatësi prej 5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
4040849500749
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
4040849500749
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
BNC
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
BNC (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
BNC (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për audio/video PremiumCord BNC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE