Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për zërim AQ KAM012, 1.2 m

Kodi i produktit:
191231
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, TV
EAN:
8595122755683
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania AQ njihet për prodhimin e të gjitha llojeve të kabllove me kualitetin më të lartë të mundshëm. Kësaj radhe kompania sjell kabllon lidhëse me jack 3.5 mm / 2X RCA. Kjo kabllo përdoret kryesisht për të lidhur pajisje portative të zërit me pajisjet AV. Gjatësia e kabllos është 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, TV
EAN:
8595122755683
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
Xkam012
Lansuar:
18 Maj 2016
Lidhësit:
3.5 mm jack, CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo për zërim AQ KAM012 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE