Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord DisplayPort dhe HDMI, 1 m

Kodi i produktit:
107588
Dizajnuar për:
Laptop, PC, TV
EAN:
8592220011260
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja është e përshtatshme për t’i lidhur kompjuterët me port DisplayPort me televizorët që kanë portin HDMI. Kësisoj, ju mund ta shijoni videot me kualitet të lartë në ekran të madh ose anasjelltas. Kablloja përkrah rezolucionet PC nga VGA, SVGA, XGA, SXGA në UXGA. HDTV është 480i, 576i, 480p, 576p, 1080i në 1080p. Gjatësia e kabllos është 1m, ndërsa është e versionit 1.3 me një shpejtësi transferimi mbi 2.25 Gb/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, TV
EAN:
8592220011260
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
Kportadk01-01
Lansuar:
25 Prill 2012
Lidhësit:
DisplayPort, HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
FullHD, Fuse
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
DisplayPort 1.1, HDMI 1.3

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord DisplayPort dhe HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE