Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Reduktues i-Tec Thunderbolt 3 - dual HDMI / 60Hz

Kodi i produktit:
245354
Dizajnuar për:
Laptop, PC, TV
EAN:
8595611701917
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TB3DUAL4KHDMI
Lansuar:
20. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

i-Tec sjell reduktuesin me konektorin Thunderbolt 3 i cili ju mundëson të përdorni 2x porte HDMI që mbështesin rezolucion 4K prej 4096 x 2160 piksela me @ 60Hz dhe sinjal të audios me kualitet të lartë. Aksesori funksionon në çdo pajisje me portin USB Thunderbolt 3, ka madhësi kompakte prej 100 x 60 x 15 mm dhe është zgjidhja e përsosur për të lidhur kompjuterin tuaj me 2x monitor në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, TV
EAN:
8595611701917
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TB3DUAL4KHDMI
Lansuar:
20. 9. 2018
Lidhësit:
HDMI, Thunderbolt
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
Thunderbolt (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
I-Tec

Bashkangjitja Reduktues i-Tec Thunderbolt 3 - dual HDMI / 60Hz edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE